Політична реклама

Дозвільні документи підприємцям планують видавати через інтернет

765 0
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має намір ввести правову основу для видачі документів дозвільного характеру в електронній формі з допомогою засобів телекомунікацій. Така операція буде проводитися через дозвільні центри, створені в районах і областях.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Міністерство розробило законопроект, яким планується внести зміни в Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності". Цей проект закону Мінекономрозвитку підготувало на виконання Національного плану дій на 2013 р.

Зараз суб'єктам господарювання близько 100 дозволів з 143 видають безпосередньо центральні органи виконавчої влади (міністерства,комісії, агентства). Тому підприємці для отримання таких документів змушені їхати в Київ, що створює додаткові витрати часу і грошей.Законопроектом пропонується удосконалена процедура, згідно з якою підприємці для отримання дозволів центральних органів зможуть звертатися в дозвільні центри за своїм місцезнаходженням, - пояснив директор департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономрозвитку Ігор Шевердін.

За його словами, передача документів буде здійснюватися, в тому числі, за допомогою мережі Інтернет.

Таким чином, прийняття законопроекту дасть можливість удосконалити та оптимізувати процедуру видачі дозвільними органами документів дозвільного характеру, - зазначив Шевердін.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!