Ще двоє людей у Львові померли від ускладнень грипу

1340 0
Це 28-річна жінка і 46-річний чоловік.
Фото: amizon.ua

Фото: amizon.ua

У Львові від пневмонії померли двоє людей: 16 лютого – 28-річна жінка, 18-го – 46-річний чоловік. Аналіз показав, що пневмонія стала наслідком вірусу грипу А. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів заступник начальника Лабораторного центру МОЗ у Львівській області Олег Когут.

Читайте також: Як лікувати грип і застуду без антибіотиків і противірусних. Поради МОЗ

За його словами, чоловік мав супутні захворювання і не був вакцинований від грипу, хоч перебував у групі ризику. Його госпіталізували у Центр легеневого здоров’я, де він і помер. Щодо молодої жінки, то вона померла вдома, і зараз фахівці з’ясовують, чи хворіла вона ще чимось, чи зверталась до лікарів і як лікувалась.

Загалом з початку року у Львівській області від ускладнень грипу – важкої пневмонії – померли вже 8 людей. Усі вони були не вакциновані, хоча всі, окрім 28-річної жінки, інформація про яку встановлюється, мали різні супутні хвороби – цукровий діабет, ішемічну хворобу тощо – і перебували в групі ризику.

Читайте також: Як відрізнити грип від застуди. Поради від МОЗ

Медики закликають не легковажити і звертатись по фахову допомогу з першими ознаками захворювання, адже на початках і застуда, і грип, і кір, спалах якого триває на Львівщині, проявляються схожими симптомами.

Водночас, за даними Лабораторного центру МОЗ у Львівській області, мешканці Львівщини стали менше хворіти на грип та ГРВІ,

ТЕГИ: грип, смерть

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар