Кабмін посилить контроль за посередниками з працевлаштування за кордоном

4810 0
У Міністерстві кажуть, що це рішення дасть можливість зменшити адміністративний тиск на бізнес.
Фото: 24tv.ua

Фото: 24tv.ua

Кабмін затвердив критерії, за якими оцінюватимуть ступінь ризику від провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду 19 серпня. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Згідно з документом, періодичність проведення планових заходів держконтролю залежатиме від ступеня ризику, визначеного за сумою балів за всіма критеріями.

Читайте також: Як у Львові роблять тести на Covid-19 та чому послаблювати карантин зарано

«Прийняте рішення дозволить визначати найбільш ризикових посередників у працевлаштуванні за кордоном, які раніше вже допускали порушення вимог законодавства, та спрямувати державний нагляд  саме на попередження негативних наслідків і небезпек для людей», – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначють в Міністерстві, що це рішення дасть можливість зменшити адміністративний тиск на бізнес.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!