Коли нова велодоріжка з’єднає Рясне-2 із центром Львова

1557 0
У Львові триває будівництво північно-західної велосипедної магістралі, яка з’єднає мікрорайони Рясне-2 і Рясне-1 з центральним велосипедним кільцем. Зараз обидва мікрорайони вже з’єднані між собою велодоріжкою, а будівельні роботи тривають поблизу станції Клепарів. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: pravo-znaty.org.ua

фото: pravo-znaty.org.ua

Згідно з проектом, велодоріжка проляже з Рясного-2 до кінцевої зупинки трамваю №7 на вул. Шевченка. Її довжина в два напрямки руху – 10 км. Подальше будівництво велодоріжки передбачається вже в рамках реконструкції вул. Шевченка.

Під час будівництва північно-західної велодоріжки застосовано різні її специфікації: в одних місцях – це виділена велодоріжка, в інших – велодоріжка, суміжна з тротуаром, а від шляхопроводу до Рясного-2 – спільна велопішохідна зона. В районі Кам’янки передбачаються велосмуги на дорозі.

Читайте також: У Львові встановили першу вуличну веломайстерню

Щодо важливості велодоріжки на вулиці Шевченка і в мікрорайоні «Рясне», то, як розповів радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, вона буде частиною трансконтинентального європейського веломаршруту №4 від французького порту Роскофф до Києва.

«У Польщі вздовж автобану, який пролягає від Кракова до Жешува вже збудовано велодоріжку, і цей маршрут спрямовується на транскордонний перехід Корчова-Краковець. Саме звідти через Розточчя маршрут буде заходити в Україну. Відтак, Рясне – це перший мікрорайон, який прийме цю міжнародну велотрасу у Львові», – уточнив Олег Шмід.

Будівельні роботи на об’єкті розпочали 1 вересня, і станом на зараз їх виконано орієнтовно на 70%. Завершити обіцяють до 14 листопада.

Нагадаємо, зараз у місті – понад 50 км велодоріжок. Планується, що до кінця року ця цифра сягне 60-70 км. У планах, як додав міський голова, мати у Львові 268 км окремих якісно зроблених велодоріжок.

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар