Львів потрапив у топ найпривабливіших для аутсорсингу міст України

713 0
Також цікавим для закордонних компаній містом став Івано-Франківськ.
Ілюстрація: fainaidea.com

Ілюстрація: fainaidea.com

Міжнародна консалтингова та аудиторська компанія KPMG вважає два міста в Західній Україні – Львів та Івано-Франківськ – найкращими локаціями України для аутсорсингу.  

Як зазначено у дослідженні компанії, Україна загалом є привабливим майданчиком для аутсорсингу з огляду на безвізовий режим з ЄС, наявності кваліфікованої робочої сили та рівня зарплатні, значним числом випускників вишів, котрі володіють іноземними мовами та сучасною інфраструктурою, а згадані міста мають найцікавіші у цьому плані пропозиції для іноземних компаній, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, зараз Україна має перевагу перед сусідніми Чехією та Польщею, які донедавна були найпопулярнішими напрямками для аутсорсингу в регіоні. Перевага зумовлена нижчою вартістю оренди офісних приміщень та нижчою зарплатнею. Що ж стосується найпривабливіших для цієї діяльності регіонів, то, окрім згаданих факторів, свою роль відіграє географічне розташування Львова та Івано-Франківська і наявність молодих та освічених трудових ресурсів.

Читайте також: Дві львівські іт-компанії у сотні найкращих аутсорсингових фірм світу

Усі великі міста України мають офісні площі, ціни на них значно нижча, ніж в сусідніх країнах. Привабливість України для аутсорсингу підвищує 20-е місце країни по простоті відкриття бізнесу в рейтингу Doing Business-2017 Світового банку, вважають експерти. Ще одним фактором є істотне поліпшення податкових і регуляторних витрат.

За інформацією KPMG, зараз в Україні працює понад 500 аутсорсингових IT-компаній, 100 глобальних центрів досліджень і розробок.

Компанія нагадує, що Україна піднялася на 17 позицій і посіла 2-е місце за темпами зростання аутсорсингової привабливості A.T. Kearney в 2016 році.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар