Львівських дітей з пільгових категорій запрошують на безкоштовний відпочинок

1585 0
Діти з сімей-учасників АТО, Діти-сироти, позбавленні батьківського піклування, інваліди, малозабезпечені, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань та інші діти з пільгових категорій мають можливість поїхати на безкоштовне оздоровлення в один з дитячих таборів у Львівській або Одеській області, - полвідомляє прес-служба ЛМР.
Фото: golosno.com.ua

Фото: golosno.com.ua

Діти з сімей-учасників АТО мають змогу відпочити в дитячому таборі «Ровесник» (с. Комарів, Сокальський район) з 5 до 18 грудня.

Діти-сироти, позбавленні батьківського піклування, інваліди, малозабезпечені, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, а також ті, хто знаходиться на диспансерному обліку мають змогу поїхати у дитячий центр «Молода гвардія» в Одесі з 6 до 26 грудня.

Для цього необхідно написати та зареєструвати заяву одного з батьків на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту у Центрі надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1).

Слід зазначити, що дитина пільгової категорії має право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів один раз на рік.

Для отримання детальної інформації звертайтесь в управління молоді, сім’ї та спорту за тел. 297-58-71 (каб. 522).

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар