Львівських школярів навчать правильно їздити на велосипеді

1022 0
Тренінги із безпечної їзди велосипедами вже третій місяць тривають у школах міста. Дітям нагадують про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, а також про використання світловідбивачів у темну пору доби. Тренінги проходять за участю ДАІ, Львівської асоціації велосипедистів, «Велопатруля», а також волонтерів кампанії «Безпечне місто».
фото: urbankiev.com

фото: urbankiev.com

Тренінги відбуваються для старшокласників і охопили учнів вже близько 10-ти шкіл. «Із метою профілактики ДТП за участю неповнолітніх велосипедистів та попередження порушень Правил дорожнього руху цією категорією учасників дорожнього руху, стартував і триває проект з велонавчання. Зокрема, в його межах навчаємо старшокласників», – розповіла Ірина Пилат, речниця ДАІ.

Навчання із велосипедистами триватимуть системно і згодом охоплять усі школи Львова. «Тренінги з дорожньої безпеки для школярів ми проводимо вже другий рік поспіль, охоплюючи всі школи. В такому ж форматі пройдуть і велонавчання. Просимо батьків також дбати про безпеку дітей на дорозі й бути для них позитивним прикладом, дотримуючись ПДР», – розповіла Олександра Паняк, керівник кампанії з безпеки на дорозі «Безпечне місто».

Деталі на сайті або у Facebook.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!