Львів’ян запрошують на «Cleaning party»

870 0
У суботу, 10 жовтня, у львівському парку «Знесіння» відбудеться прибирання ділянки у південній частині парку від надмірної рослинності та сміття для того, щоб підготувати місце для розвитку виноградарства та створення міського саду. Про це інформують організатори проекту «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden».
фото: facebook.com/events, lpravda.com, iemilirapsuellu.lv

фото: facebook.com/events, lpravda.com, iemilirapsuellu.lv

«Ми маємо все необхідне обладнання та можемо забезпечити охочих допомогти питною водою. Якщо Ви маєте свої власні садові інструменти, то можете принести їх із собою (лопати, кусачки, тощо). Після того, як ми зробимо роботу, розпочнеться найцікавіше – вечірка. Ми матимемо невеликий пікнік із затишною ватрою та музичним супроводом», – розповідають організатори та просять їжу і смаколики прихопити із собою.

Читайте також: У Львові планують відродити виноградарство

Місце зустрічі: Інформаційний центр Парку Знесіння.

Дата зустрічі: 10 жовтня о 10:00 годині.

Нагадаємо, у львівському парку «Знесіння» запроваджують соціально-екологічний проект «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden», аналогів якому немає в Україні. Ініціатори проекту кажуть, що до цього саду матимуть вільний доступ усі відвідувачі парку. «Сьогодні є багато корисних нововведень, одне з яких – соціальне підприємництво. Тому ми хочемо, щоб люди вирощували садові культури не для прибутку, а просто, щоби мати можливість попрактикуватися у тому, що їм подобається і розвивати своє хобі. Кожен зможе спробувати висаджувати дерева, нащіплювати їх тощо», – розповів Олександр Завадович.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар