Львів’ян запрошують на лекцію про урбаністичну архітектуру. Де і коли?

1054 0
Завтра, 22 грудня, у Львові відбудеться лекція Ірини Білан про громадський простір як поєднання функціональності, екологічності та історичного підгрунтя.
Фото: facebook.com

Фото: facebook.com

Під час лекції буде обговорено три основні питання:

  • взаємодія архітектури із навколишнім середовищем, пам'ятники та історичний контекст - на прикладі центральної площі міста Ѓранд Репідс Rosa Parks Circle;
  • принципи сталого розвитку в архітектурі: 'зелені' будинки, енергоефективність та екологічна відповідальність на прикладі LEED Certification;
  • створення та реалізація проекту музею на прикладі Grand Rapids Art Museum.

«Поговоримо про те, як можна створити об'єкт в місті, поєднуючи декілька складових проекту, щоб в результаті отримати громадський простір, яким мешканці залюбки користуватимуться та проводитимуть час. А також про те, з чим і як має взаємодіяти міська архітектура, як вона має розвиватися і яку роль в цьому всьому грає історичне підґрунтя», – запевняють організатори події.

Ірина Білан - маркетолог за освітою. Останній рік стажувалась на міжнародному мистецькому конкурсі ArtPrize у місті Ѓранд Репідс штату Мічиган в США, а також долучилась до програм екскурсоводів у Grand Rapids Art Museum. До поїздки працювала у Державному історико-культурному заповіднику «Тустань».

Лекція відбудеться 22 грудня о 19:00 год. в URBAN бібліотеці (вул. Устияновича, 4).

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також: