Міністерство освіти планує закупити електронні підручники

875 0
Цього року планується провести відбір п'яти електронних підручників для першого, п'ятого і десятого класу.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

Міністерство освіти планує у найближчі роки провести експеримент із запровадження шкільних електронних підручників. У рамках експерименту Інститут модернізації змісту освіти буде проводити відбір для подальшої закупівлі за державні кошти у 2018 році декількох зразків електронних підручників, інформує Освіта.ua.

Цього року планується провести відбір п'яти електронних підручників. Зокрема, двох підручників для першого класу «Мистецтво» та «Я досліджую світ», двох для п'ятого «Історія України» та «Природознавство», а також підручника «Біологія» для десятого класу.

Читайте також: Чому лікаря можна обрати, а школу — ні

Окрім того, в рамках експерименту у 2018-2020 роках планується закупівля електронних освітніх ресурсів до вищезазначених зразків електронних підручників.

Міністерство освіти звертається до зацікавлених виробників та авторів електронних підручників і електронного освітнього контенту надати до Інституту модернізації змісту освіти інформацію щодо можливості пропонування зазначених електронних підручників, концептуального бачення проекту електронного підручника, орієнтовної вартості підручників тощо.

Електронні підручники, що пропонуватимуться, мають відповідати вимогам, встановленим Положенням про електронний підручник, що пройшло громадське обговорення та наразі проходить процедуру затвердження. Пропозиції можна надсилати до 27 квітня поштою або на електронну адресу: digital@imzo.gow.ua.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар