На Левандівці у Львові відремонтують два дитячих садки

711 3
До кінця жовтня ремонти планують завершити.
фото: лмр

фото: лмр

У мікрорайоні Левандівка відремонтують два заклади дошкільної освіти. Йдеться про дитячі садки на вул. Олесницького, 2 і вул. Чижевського, 43. Про це з посиланням на начальницю управління освіти ЛМР Зоряну Довганик повідомляє пресслужба ЛМР.

«Це були території колишніх закладів дошкільної освіти, які колись були перепрофільовані під заклади позашкільної освіти. Плануємо, що вже з листопада сюди підуть діти. Батьки зможуть дореєструвати своїх дітей у ці два садочки», — каже вона.

Для садка на Олесницького планують придбати ігрові споруди, м’який інвентар тощо. Навчатися там має понад 100 дітей. Станом на зараз на ремонт приміщень в бюджеті розвитку передбачено 700 тис. грн. А загальна кошторисна вартість цього об’єкту — 1,2 млн грн.

Читайте також: Чи справді дітям без щеплень заборонили ходити до шкіл та дитсадків

Натомість для будівлі на вул. Чижевського у 2017 році розробили проект на проведення капітального ремонту, аби відновити роботи дитсадка. Цьогоріч для ремонту виділили 3,9 млн грн. У цьому садку навчатися зможе близько 60 діток.Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (3)

Додати коментар
18 Липня, 2019 23:27
Олена Навіщо будувати нові садочки, якщо можна забрати будівлю позашкілля. А де школярам проводити своє дозвілля? Пити і курити по підїздах?
18 Липня, 2019 22:20
Львів'янин Садовий вирішив пропіаритись перед виборами. А не вийде!!!!! Відібрав приміщення в одних дітей і віддав іншим. На Олесницького, 2 у 1991 році справжній патріот Любомир Довбуш домігся відкриття Будинку юних туристів, потім заклад перейменували у Центр туризму і краєзнавства "Левандівка". 27 років тут діти займались спортивним туризмом і краєзнавством, виховувались патріоти, поки установу не ліквідували. Львів - центр туризму, тільки не для львівських дітей!
18 Липня, 2019 17:50
Нестор На Олесницького 2 ніколи не було дошкільного навчального закладу, там була колись вечірня школа котру перепрофілювали під позашкільний навчальний заклад, а тепер знищивши позашкільний заклад ро[***] садочок...