На Львівщині на ремонт закривають дорогу регіонального значення. Схеми об’їзду

28685 0
Автодорога Львів-Пустомити-Меденичі буде закрита для руху до кінця року.

Сьогодні, 16 листопада, у другій половині дня через проведення ремонтних робіт закривають автодорогу Львів-Пустомити-Меденичі. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Львівській області.  

Відтак, у зв’язку  з початком проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі  Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі  на ділянці км 8+020-17+050 (від початку с. Сокільники  до  м. Пустомити), рух автомобільного транспорту з 16 листопада 2016 року буде перекритий, за винятком пасажирського транспорту та аварійних служб.

Об’їзд буде здійснюватись за наступними маршрутами:

С. Сокільники ( а/д С 141223 Сокільники - Зх. обхід м. Львова) - Солонка (а/д Західний обхід м. Львова) – Липники (а/д М-06 Київ-Чоп) - Поршна (а/д С141238 Поршна - Липники)- Пустомити (а/д С141205 Пустомити - Поршна) та у зворотному напрямку.

С. Сокільники ( а/д С 141223 Сокільники - Зх. обхід м. Львова) - Холодновідка (а/д Західний обхід м. Львова)- Зимна Вода (а/д М-11 Львів - Шегині) – с. Оброшино (а/д Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) – м. Пустомити (а/д С141208 Пустомити - Оброшино) та в зворотному напрямку.

Зобрадення у поному розмірі можна переглянути ТУТ

Зображення у поному розмірі можна переглянути ТУТ
 
Зображення у повному розмірі можна переглянути ТУТ

 

Зображення у поному розмірі можна переглянути ТУТ

Зображення у повному розмірі можна переглянути ТУТ

Для жителів населеного пункту Наварія  об’їзд буде здійснюватися за маршрутом:

Наварія-Малечковичі – Солонка (а/д С141215 Наварія –Милятичі) – Львів (М-06 Київ-Чоп);

Наварія – Годовиця (а/д Оброшине-Наварія)- Басівка (а//д Скнилів-Басівка) - Львів

Орієнтовний термін завершення робіт – 31 грудня 2016 року.

Роботи виконає підрядна організація ТзОВ «ОНУР». Проведення робіт та зміни в організацію дорожнього руху погоджені з Національною поліцією.

Служба автомобільних доріг у Львівській області приносить вибачення водіям за тимчасові незручності.

Опублікувала Наталія Середюк

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!