На правах реклами

«Ортодонт і Я»: у Львові запустили проект, де розповідають про кроки до красивої усмішки. Відео

4268 0
Чи знаєте Ви, що таке ортодонтія та хто такий ортодонт? Відповіді на всі питання, що стосуються шляху до омріяної усмішки, віднедавна можна знайти на спеціальному ресурсі, який стартував у Львові.

Часто люди соромляться своєї усмішки. Причиною цього може стати неправильний прикус або ж нерівні зуби, які дуже часто з фізіологічних недоліків ризикують перетворитись в психологічні проблеми і комплекси.  Проект «Ортодонт і Я» - це незалежний інформаційний проект, метою якого є ознайомити потенційних пацієнтів із основами ортодонтичного лікування, виховати у пацієнта розуміння необхідності проходження даного виду лікування, допомогти знайти лікаря-ортодонта у своєму регіоні та багато іншого.

Питання ортодонтії завжди гостро стоїть у світі, адже більше 80% населення планети потребують вирівнювання зубів. І більша половина навіть не здогадується, до чого може призвести ігнорування даної проблеми.

На сайті проекту http://ortodontiya.com/ у Вас буде змога дізнатись багато корисної інформації у сфері ортодонтії. «Ортодонт і Я» розповість про різновиди та нюанси ортодонтичного лікування, познайомить Вас із найкращими представниками ортодонтичної продукції.

Проект «Ортодонт і Я» орієнтований на тих, хто шукає інформацію про ортодонтичне лікування, робить перший крок у лікуванні або уже його проходить. Також ресурс допоможе знайти лікаря-ортодонта та інформацію або відгуки про ортодонтичні апарати. Цей ресурс допоможе зрозуміти важливість лікування та стане першим кроком до ідеальної усмішки.

А для усіх зареєстрованих користувачів сайту є чудова нагода знайти ортодонта поруч із Вами та отримати знижку на ортодонтичне лікування або подарунок.

Важливо, щоб, ідучи на консультацію до ортодонта, Ви зуміли задати важливі запитання, не розгубилися від почутої інформації та прийняти рішення самостійно.

А головне, проект  стане для Вас надійним партнером та другом від початку Вашого ортодонтичного лікування до його завершення.

Дізнатися більше про проект можна тут.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!