Сьогодні у Львові лунатимуть сирени: мешканців просять зберігати спокій

6653 0
Львів'ян закликають долучитися до перевірки системи оповіщення.
ілюстративне фото: За збручем

ілюстративне фото: За збручем

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення, сьогодні, 16 травня, з 14:45 до 14:50, департаментом з питань цивільного захисту ЛОДА буде проводитися навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде проводитись електронне опитування населення: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

Читайте також: Що робити, коли у місті лунає сирена тривоги. Інструкція

На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення. Звертаємо увагу, що опитування буде проводитись у період з 15:00 год. 16 травня до 24:00 год. 20 травня поточного року, після завершення опитування, відповіді прийматись не будуть.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар