Сьогодні у Органному залі відбудеться експериментальний концерт

918 0
Львів’яни зможуть самі керувати концертом із допомогою Telegram-бота.
фото: gastroli.ua

фото: gastroli.ua

Сьогодні у львівському Будинку органної і камерної музики відбудеться експериментальний концерт – авторський проект скрипаля та композитора Олександра Пільчена, під час якого відвідувачі зможуть керувати оркестром.

«Кожен відвідувач концерту зможе керувати оркестром, як ді-джей за мікшерським пультом. Разом ми будемо співавторами музики», – розповідає Олександр Пільчен.

Читайте також: У бібліотеку через Інстаграм. Для кого працюють медіатеки

Концерт відбуватиметься за допомогою Telegram-бота, тому всіх, хто планує відвідати концерт, організатори просять попередньо встановити месенджер на свій смартфон.

У концерті візьмуть участь приблизно 20 музикантів, у кожного з них буде кодове ім’я, яке відображатиметься в переліку Telegram-бота. Глядач обиратиме музиканта та надсилатиме йому смайлики, що відповідатимуть певному 30-секундному фрагменту музики. Музиканти, з іншого боку, теж користуються ботом, приймаючи від глядачів інформацію.

За словами заступника директора Органного залу Тараса Демка, ІТ-фахівці розробили спеціальний алгоритм, який визначає послідовність виконання запитів від аудиторії, щоб концерт не перетворився в хаос. Крім цього, для кожного музиканта буде обмежена кількість запитів від глядачів.

Читайте також: Чим дивуватимуть львівські театри у жовтні. Афіші вистав

Квитки можна придбати у касі органного залу з 13:00 до 19:00, онлайн на сайті Gastroli.ua або у понад 20-ти касах Львова. Телефон для довідок: 098 871 0180. Концерт стартує о 19:00 год.

Нагадаємо, нещодавно біля Органного залу у Львові облаштували громадський простір.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар