Як змінилося ставлення українців до Голодомору 32-33 років. Інфографіка

1323 0
Твердження, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу поділяють більшість опитаних мешканців усіх без виключення регіонів. Про це повідомляють у Соціологічній групі «Рейнтинг».
фото: comments.ua

фото: comments.ua

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у жовтні 2015 року, більшість опитаних українців - 80% погоджуються з твердженням, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом українського народу, натомість не погодились 12% опитаних. Не визначились – 8% опитаних.

За останні два роки значно збільшилась кількість тих, хто погоджується, що Голодомор був геноцидом (з 66% у 2013 до 80% у 2015 році). Крім того, за останній рік майже вдвічі зменшилася кількість невизначених з даного питання. При цьому противників визнання Голодомору геноцидом протягом 2010-2015 років поменшало з 25 до 12%.

Твердження, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом Українського народу поділяють більшість опитаних мешканців усіх без виключення регіонів.  Найбільше – на Заході (98%) та Центрі (87%).

Чим молодші респонденти та чим вищий рівень їхніх доходів, тим більше серед них підтримка тези щодо визнання Голодомору геноцидом.

При цьому, серед респондентів, рідна мова яких українська, прихильників тези 90%, в той час як серед тих, хто вважає рідною російську, – 60%.

Мешканці сіл більше згодні з тезою про Голодомор-геноцид, аніж мешканці міст (84% проти 79%).

Щороку в четверту суботу листопада українці вшановують День пам’яті жертв Голодомору. Цьогоріч вона припадає на 28 листопада. В цей день також проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».  

Читайте також: Сьогодні у Львові вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Перелік заходів

 

Опублікувала Мар'яна Федина

Фото: Соціологічна група «Рейнтинг».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар