Топ-10 україномовних онлайн-ресурсів для розвитку дитини

16073 0
Для того, щоб маленькі користувачі не загубилися у всесвітній павутині та знайшли у ній корисну інформацію, пропонуємо перелік перевірених і безпечних сайтів для розваг, навчання та розвитку дитини.
фото: Io.uа

фото: Io.uа

Загальні сайти для батьків та дітей

https://ditvora.com.ua – сайт розрахований на різну аудиторію: мами, тата, діти, вагітні жінки. Містить матеріали на тему родини.

http://soroka-vorona.info – сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

Мультимедійні інтерактивні сайти

http://www.levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://pustunchik.ua/ua – дитячий портал з іграми, мультфільмами, віртуальними майстер-класами та конкурсами для розвитку дитини.

Сайти, де можна знайти казки та відомі дитячі твори

http://chytanka.com.ua/ – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях немає.

http://abetka.ukrlife.org/ – абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.clarastudio.tv/  – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою.

http://kazkar.info/ – зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і українські народні казки.

http://derevo-kazok.com.ua/ – на ресурсі зібрано безліч казок вітчизняних та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та дивитись відео.

За матеріалами: childdevelop.com.uа, dity.te.uа, ogo.uа

Підготувала Оксана Козачок

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів
за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia


Читайте також: