Політична реклама

У Львівській області працюють "гарячі лінії" з питань отримання житлових субсидій

27124 8
Місцеві органи праці та соціального захисту населення Львівської області забезпечили можливість попереднього запису на прийом та отримання консультацій у телефонному режимі з питань, що пов’язані з призначенням житлових субсидій.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Для детальних роз’яснень з питань призначення населенню житлових субсидій у кожному конкретному випадку у всіх управліннях праці та соціального захисту населення в області запроваджено телефонні “ гарячі лінії”, у тому числі у головному управлінні соціального захисту населення обласної державної адміністрації. Телефон у Львові -  235-24-70.


Читайте також:
17 Січня, 2020 19:48
Дана Кошти згідно монетизації надходять на рахунок ощад.банку,але не перераховуються на особові рахунки комунальних підприємств за надання послуг
8 Січня, 2020 22:14
Василь Субсидію призначили, та кошти по сьогоднішній день ненадходять?
10 Грудня, 2019 00:34
Ольга Субсидія призначена на опалювальний сезон а кошти не приходять. В соцзахисту говорять що пошта повернула чому незнаю. Мені ці кошти за попередній місяць повернуть? Зараз подала рахунок у Приват банку.
4 Лютого, 2019 20:34
Володимир В жовтні 2018 р. Прдав на субсидію. До сих пір ніякої відповіді..!!! В чому річ...вже подав кілька письмових звернень на отримання відповіді...все ігнорується...чому???
11 Січня, 2019 11:09
Наталя В жовтні подала на субсидію до цього часу немає, хто повинен повідомити про надання чи не надання субсидії?
9 Січня, 2019 17:53
Марія Я інвалід першої групи маю двох дітей 1,4.2,9 ще проживають мама і тато також пенсіонери чи положена нам субсидія
18 Листопада, 2018 19:46
Олена Так мають якщо вони не відпочивають більше чим 60 днів
10 Вересня, 2018 17:38
ольга скажіть а ті що їздять віддихати за кордон по 2 рази на рік мають право на субсидію
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!