У Львові говоритимуть про проекти Громадського бюджету у Франківському районі. Де подивитись

843 0
Під час дискусії троє авторів розкажуть, як готувати та перемагати у проектах Громадського бюджету.

Сьогодні, 26 червня, у студії медіа-хабу «Твоє місто» відбудеться черговий ефір із циклу «Твій бюджет участі». Під час дискусії розповідатимуть, як ініціювали, подавали, перемагали та реалізували проекти Громадського бюджету Львова.

Читайте також: Перемагають згуртовані. Як виграти конкурс Громадського бюджету

Про що розкажуть:

  • як готувати проект, презентувати його і переконати громаду його підтримати;
  • успіхи та невдачі – що важливо врахувати в підготовці та реалізації проекту;
  • складнощі підготовки і реалізації проекту;
  • чому проект не набирає достатньої кількості голосів і як цьому можна зарадити.

Хто візьме участь:

Учасниками ефіру будуть автори проектів-переможців, які реалізували у Франківському районі, і тих проектів, які не набрали достатньої кількості голосів громади, а також ті, хто відповідає за реалізацію проектів-переможців.

Зокрема, будуть представники проектів:

Михайло Яремко – Дитячий спортивний майданчик на вулиці Рубчака, 5 та 7 (2016-2017), Інтерактивна панель це – легке і цікаве навчання (2018-2019)

Роман Балабаш – Створення сучасного просвітницького мультимедійного простору «Україна починається з тебе» (2017-2018)

Михайло Заремба – Облаштування огорожі території НВК імені Василя Стуса за адресою вул. Повстанська, 14 (2017-2018), створення сучасного та безпечного простору за адресою вул. Повстанська, 12 (2018-2019, триває реалізація)

Також під час ефіру обговорять реалізацію проектів: Спортивний мотузковий майданчик на території школи «Джерельце» (2016-2017), Відновлення зони відпочинку за адресою вул. Стрийська 52-76в (2018-2019, триває реалізація) та Облаштування дитячого ігрового майданчика в ДНЗ №135 (Садок святого Миколая) (2016-2017).

Також до дискусії долучиться керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка.

Де подивитися:

Пряма трансляція з студії медіа-хабу «Твоє Місто» розпочнеться 26 червня орієнтовно о 14:00. Дивитися її можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі.

Що таке Громадський бюджет?

Громадський бюджет (бюджет участі або ж бюджет міських ініціатив) — це частина коштів міського бюджету, яку мешканці міста витрачають на міські ініціативи на свій розсуд. Вибір проектів відбувається шляхом голосування громади. Результати голосування мають пряму дію.

Будь-який житель може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у межах бюджету. Платформа «Громадський проект Львова» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: заявку можна подати online і відслідковувати долю проекту прямо на сайті.

Реалізація цього проекту здійснена за підтримки управління «Секретаріат Ради» Львівської міської ради

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!