У Львові нетверезий водій в’їхав у зупинку громадського транспорту

2339 1
У водія виявили 2,18 проміле алкоголю в крові.
Фото: Варта1

Фото: Варта1

Учора, 14 червня, на вул. Вітовського, 41 у Львові автомобіль Audi А6 в’їхав у зупинку громадського транспорту та збив стовп, який освічує пішохідний перехід. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Електричний стовп впав на автомобіль Daewoo Lanos, який їхав по дорозі. Потерпілого водія з авто госпіталізували до 8 міської клінічної лікарні. У 20-річного водія Audi патрульні виявили 2,18 проміле алкоголю, при тому, що максимально допустима норма становить 0,2 проміле.

Читайте також: Штрафувати, навчати і запобігати. Як зробити львівські дороги безпечними

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху. #безпечні дороги – соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії – група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.комLvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.

 

 

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
15 Червня, 2018 12:35
... "збив стовп, який освічує пішохідний перехід."
може освiтлює...
вивчить вже хоча б якусь мову