У Львові планують збудувати нову музичну школу

2436 0
Конкурс на найкращу проектну пропозицію відбудеться у два етапи.
фото: ЛМР

фото: ЛМР

У Львові організовують Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію музичної школи з концертним залом на вул. Личаківській, 105. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Враховуючи складну конфігурацію ділянки та особливості розташування, конкурс відбудеться у два етапи. Фіналісти першого туру розроблятимуть проектні пропозиції більш детально із врахуванням технологічних, архітектурно-планувальних та інших нормативних вимог.

Як повідомили організатори, розпочати будівництво планують вже наступного року. Проект реалізовуватимуть за кошти міського бюджету.

«Ми не так звертатимемо увагу на фасади, як на технологічне розташування середовищ у середині класів чи інших частин музичної школи. У другому турі з двох найкращих концепцій ми зможемо глибинніше попрацювати з планувальною структурою і фасадним вирішенням», — каже начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський.

Читайте також: На Личаківській у Львові збудують 6-поверхівку

Площа ділянки становить 1 га. Зараз триває інтенсивний збір вихідних даних та аналітичних матеріалів і формування завдання конкурсу. Офіційно оголосити його мають намір через місяць.

Електронна скринька для ідей та пропозицій щодо створення музичної школи: schoolofmusic@contest.com.ua.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!