У Львові продовжать маркувати російські товари

2236 0
Львівські підприємці маркуватимуть товари з Росії до 2020-го року.
Фото: brovary.pravo-znaty.org.ua

Фото: brovary.pravo-znaty.org.ua

За ухвалу про продовження маркування російських товарів проголосувало 48 депутатів. Ухвала стосується координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території міста Львова.

Читайте також: «Бити морди не будемо». Олег Радик про Дорна, Alfa Jazz та Економічний бойкот

Окрім того, згідно з цією ухвалою, управління освіти департаменту гуманітарної політики зобов’язане проводити у навчальних закладах Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії Росії щодо України, інформує прес-служба фракції "Укроп" у ЛМР.

Нагадаємо, Президент України підписав рішення РНБО про санкції щодо російських банків. Кабмін та Нацбанк мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій та невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, вказаних у рішенні РНБО.

Опублікував Ярослав Сиваківський

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!