Політична реклама

У Львові розробили зміни в організації руху в центрі міста

1014 0
Управління транспорту та зв’язку Львівської міськради на виконання рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху опублікувало запропоновані зміни в організації дорожнього руху у центральній частині Львова.

Пропозиції щодо змін в організації руху управління транспорту і зв’язку ЛМР винесло на обговорення на своїй сторінці у Фейсбук.

«Основна концепція запропонованих змін – покращення руху транспорту від центру на периферію з одночасним утрудненням руху до центру. Тільки в такому випадку будуть зменшуватися затори в центрі, тільки тоді водії будуть шукати інші шляхи у випадку транзитного руху з південної до північної частини міста, а не використовувати для цього пр. Свободи, Підвальну тощо. В такій ситуації виглядає логічним прямий потік транспорту з Кн. Романа на Левицького та залишення напрямку руху по Пекарській», – повідомляє управління транспорту і зв’язку ЛМР.

1 ступінь інтеграції: зміна напрямків руху вулицями Герцена та Фредра. Прогнозовано зменшить навантаження на перехрестя І. Франка-Герцена-Кн. Романа-Левицького.

2 ступінь інтеграції: влаштування квазікільцевого руху по вулицях І. Франка-пл. Соборній-Кн. Романа. При цьому в протилежному напрямку буде відбуватися рух тільки громадського транспорту. Змінюється напрямок одностороннього руху по вул. Шухевича.

3 ступінь інтеграції:  відбудеться зміна напрямку руху по вул. Левицького – це дозволить максимально спростити перехрестя з вул. І. Франка, забезпечити зручний виїзд транспорту з центральної частини міста. Відповідно зміниться напрямок руху по вул. Зеленій. Вулиця І. Франка від перехрестя з вул. Саксаганського стає односторонньою (у протилежному напрямку тільки громадський транспорт).

«При запровадженні змін буде переглянуто кожну вуличку. Так, вже напрошується розвернути односторонній рух по вул. Тарнавського. Таким чином з вул. Франка до водоканалу можете доїхати по вулицям Ш. Руставелі-Архипенка-Тарнавського (Басараб)», – уточнюють в управлінні транспорту і зв’язку ЛМР.

Пов’язані зміни на площі Митній: основне – це заборона повороту ліворуч з вул. Личаківської. Це дозволить відвести основні потоки транспорту від проспекту Свободи.

Пов’язані зміни на перехресті вул. Зеленої, Студентської, Івасюка: ці зміни логічно витікають із змін напрямків руху по вул. Левицького-Зеленій.

Загальний висновок: в центрі міста з’являються реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажується вул. І. Франка, покращується виїзд транспорту з центру з одночасним деяким утрудненням в’їзду в центр.

Управління транспорту і зв’язку ЛМР просить громадські організації висловлювати свої думки письмово у листі на адресу управління.

Також коментувати запропоновані зміни можуть усі користувачі соцмережі.

Джерело: Zik


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар