У Львові запускають стипендіальну програму для ветеранів АТО

1235 0
У Львові у Школі управління Українського католицького університету запускають програму MPA Honor Scholarship на здобуття рівня магістра з публічного адміністрування для мобілізованих учасників АТО. Навчання розпочнеться уже цього річ і триватиме три дні на місяць.
фото: intvua.com, tsn.ua

фото: intvua.com, tsn.ua

Нову програму інтегрують у вже діючу стипендіальну програму, що стартувала у 2015 році. Проект організували УКУ та Western NIS Enterprose Fund (WNISEF).

Навчання стартує у вересня 2016 року. У наборі на 2016-2017 навчальний роки планують взяти на навчання 25-30 студентів, приблизно 5 із яких будуть учасниками АТО. Учасниками програми можуть стати громадяни України, які мають статус учасника АТО, вищу освіту (диплом бакалавра), мають управлінські навички і бажання працювати у сфері державного управління. Також необхідно володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання за програмою. Документи прийматимуть із 15 червня до 1 серпня.

«Особлива цінність MPA Honor Scholarship у тому, що завдяки цій програмі демобілізовані бійці зможуть реінтегруватися у життя суспільства і безпосередньо долучитися до трансформації країни зсередини», - переконаний Тарас Ковалик, колишній боєць батальйону «Айдар» і тренер проекту «Побратими», який вже рік навчається на МПА.

Навчання за програмою розпочнеться вже у вересні 2016 року і триватиме 18 місяців.

Читайте також: Львів’ян запрошують на День відкритих дверей нової бакалаврської програми з ІТ

Студенти вивчатимуть низку модулів (тем), до кожної з яких їм даватимуть необхідну теоретичну базу. Безпосередньо навчання відбуватиметься лише три дні на місяць. Решту часу вони відпрацьовуватимуть теорію на конкретних кейсах із певного міста, області чи компанії, спілкуючись із представниками міської, обласної влади та представниками бізнесу. Завдяки такій формі навчання деякі студенти одразу знаходять роботу.

Студенти зможуть отримати стипендію, яка покриватиме 100% вартості навчання, включно із проживання, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю.

Читайте також: У Львові відбудеться Міжнародна конференція з питань переселенців: де послухати?

 «Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – зазначила Ярослава Джонсон, президент і виконавчий директор WNISEF, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

«З тієї групи, яка зараз навчається, 3 людей вже під час навчання почали працювати у департаменті залучення інвестицій Львівської обласної державної адміністрації. Один із учасників навіть став кращим працівником ЛОДА за 1 квартал 2016 року», – зазначив Павло Шеремета, директор School of Public Management Українського католицького університету, екс-міністр економічного розвитку и торгівлі України

Джерело: uacrisis.org

Опублікувала Мар’яна Федина

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!