У Львові збирають українські книги та журнали для мешканців Сходу

1519 0
Львівські активісти вирішили підтримати мешканців Донбасу українськими книжками, періодикою та національною символікою. Тож у Львові відкрився перший пункт збору, де волонтери прийматимуть літературу, журнали, диски з українською музикою, щоби потім відправити це мешканцям Сходу.
Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

«Ми збираємо національну продукцію і передамо це українцям Донбасу адресно, а також в українські спільноти регіону. Потреба в українській продукції величезна, а пропозиції немає, – зазначають організатори акції з ГО «Молодь за зміни» та Громадської ініціативи «Студентський майдан. – Запрошуємо до співпраці книгарні, бібліотеки, кав'ярні, магазини. Приносьте в пункти збору українські книжки (художні, романи, класика, поезія тощо), дитячі книжки, журнали (National Geographic Ukraine, «Країна», «Український тиждень»), диски з українською музикою, фільми з українським супроводом, національну символіку, сувеніри та магніти. На книжці рекомендуємо написати побажання чи докласти листа до подарунка».

Перший пункт збору знаходиться у приміщенні Львівської міської ради у кімнаті 220. Час роботи: середа, четвер з 15:00 до 18:30. Планують також відкрити інші пункти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!