Ще одній категорії військовозобов’язаних дозволили виїжджати за кордон

3902 0
В Україні зняли обмеження з людей, чиї рідні загинули або пропали безвісти під час участі в АТО.
Умовне фото / Nauffal Giffari

Умовне фото / Nauffal Giffari

Уряд знімає обмеження права на перетинання держкордону в період дії воєнного стану людьми, чиї рідні загинули або пропали безвісти під час участі в антитерористичній операції. Про це пише Урядовий портал. 

«Це зроблено, аби уникнути несправедливого обмеження прав членів сімей осіб, які загинули (зникли безвісти) під час безпосередньої участі в АТО (з початку збройної агресії у 2014 року до 30 квітня 2018 року)». 

Читайте також: Хто з чоловіків може виїхати за кордон з 1 серпня 

Відтак, військовозобов’язані українці, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти під час безпосередньої участі в АТО в період з 2014 до 2018 року, зможуть перетинати державний кордон України у період дії воєнного стану.

Нагадаємо, в Україні продовжили загальну мобілізацію та воєнний стан в країні до 15 листопада. Однак є певний перелік чоловіків, які мають право на виїзд за кордон з 1 серпня під час повномасштабної війни. Хто може виїжджати читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!