У всіх львівських школах планують запровадити інноваційні уроки гуманного ставлення до тварин

1986 0
Упродовж листопада-грудня у 16-ти школах Львова проводили пілотний проект - уроки гуманного ставлення до тварин для учнів сьомих класів. Експеримент пройшов успішно і вже з травня наступного року такі заняття планують проводити у всіх школах міста.

Загалом в межах пілотного проекту, ініціатором якого стала компанія «Кормотех», заняття у школах та виїзний урок в ЛКП «Лев» відвідало понад тисячу дітей. Їх навчали розуміти мову тіла та потреби тварин, пояснювали практичний бік відповідальності перед ними та наслідки безвідповідального ставлення до них.

«На 98% відсотків такі уроки будуть з травня у всіх львівських школах, адже в сьомих класах вчителі мають якраз 4 підсумкові уроки, які можуть використовувати на власний розсуд. Виховання таких шляхетних почуттів та  гуманного ставлення до тварин – саме цей аргумент буде дуже вагомий для того, щоб нашим листом в управління освіти рекомендувати  впровадження цих уроків як підсумкових в травні», -– розповідає Валентина Олійник, методист із біології навчально-методичного центру освіти м. Львова.

Детальніше про підбиття підсумків інноваційного курсу «Маленький принц. Львів, що любить тварин» дивіться у відео:

Партнерська публікація


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар