В Україні показали, якою може бути північна об'їзна Львова. Відео

16743 2
Будівництво розпочнуть не раніше 2020 року.
фото: commons.wikimedia.org

фото: commons.wikimedia.org

В Україні показали відеовізуалізацію майбутнього північного обходу Львова, будівництву якого передуватимуть масштабні археологічні дослідження. Відповідне відео опублікували на офіційному каналі Рятівної археологічної служби.

Читайте також: Дорогу Львів – Рівне планують розширити до 4 смуг

Автомобільну дорогу запроектували за параметрами Іа-категорії (по дві смуги руху в кожному напрямку), довжиною майже 22 км.

Нова траса з’єднає автомобільну дорогу М-06 Київ — Чоп із трьома шляхами державного значення, які ведуть від Львова до кордону з Польщею. Ключові транспортні розв’язки розташують у Бірках, Гряді і Малих Підлісках із прив’язкою до місцевості. Дорога пройде долиною річки Млинівка між пагорбами Розточчя й далі по Грядовому Побужжі.

Читайте також: Експерименти над дорогами Львівщини: хто і за скільки їх ремонтує. Інфографіка

На етапі проектування археологи обстежили 19 давніх поселень у межах майбутнього будівництва. Загалом до старту робіт археологи мають дослідити 21 поселення, які датують VI тис. до н. е. й до XIII ст. 

Як повідомлялось раніше, північний об’їзд Львова будуватимуть після 2020 року.


Читайте також:

Коментарі (2)

Додати коментар
13 Січня, 2020 21:30
Людмила Обурення коментатора вразило. По-перше і саме основне гроші на купівлю землі, бетонне покриття товщ.26 см зі всіма подушками - матеріали і земляні роботи знову вимагають величезних грошей, а ще робота задіяних механізаторів і будівельників, а підписали "Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком та Меморандум про порозуміння між Урядом та ЄБРР щодо спільної реалізації проєкту - документи на суму 450 млн євро". Як ви рахуєте на таку довжину дороги вистачить ?! Дві смуги в одну сторону, дві у зворотню, що вас так вразило, треба входити в положення в якому зараз Україна - ви хотіли 4 смуги в одному і 4 смуги у зворотньому - додайте коштів...
13 Січня, 2020 18:54
Ed Чому така вузька дорога тільки дві смуги в одному напрямку!
Які це європейські стандарти, те що вона буде рівна без ям і на ній буде нанесена розмітка, це прогрес в 21 ст?!!!
Обуренню немає меж!
Ось тут точно така сама об'їздна в Польщі, містечко Бєлава 30 тис мешканців!
[***]s://pl.wikipedia.org/wiki/Obwodnica_Bielawy
Скільки у Львові мешканців, 30тис.? Які плани на перспективу? Ви що там робите?