В Україні вчителів з англійської запрошують стати тренерами для колег

1296 0
У листопаді 2015 року стартувала Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». Другий етап вже розпочнеться у лютому 2016-го, о – інформують у прес-службі ЛОДА.
Фото: bridgesafghanistan.com

Фото: bridgesafghanistan.com

Вона спрямована на покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовку тренерів, які надаватимуть методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

У рамках першого етапу оберуть по 1 учаснику з кожного району із Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та міста Києва. Загалом планують підготувати 170 тренерів з англійської мови.

Другий етап передбачено провести у всіх регіонах України.

1-ий тренінг відбудеться з 21 лютого по 26 лютого 2016 р., під час якого будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу, що відбудеться в серпні 2016 року. Відібрані вчителі повинні провести тренінги для щонайменше 20-ти вчителів у своєму районі.

Читайте також:  В Україні – рік англійської. Як швидко вивчити мову?

 

 Вимоги до кандидатів:

· педагогічний стаж не менше 5 років у середній школі;

· підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки (участь у конференціях, круглих столах, онлайн-курсах, зимових школах, творчих майстернях і т.н.;

· бажання та вміння проводити семінари, спостерігати за уроками з метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови в районних центрах області.

Усі охочі можуть подати заявку на участь у програмі за посиланням. Останній день подачі заявок – 15 грудня 2015 року. Участь у програмі – безкоштовна. Всі витрати на проведення тренінгів відшкодують партнери Програми.

Після успішного проходження тренінгу передбачена фінансова підтримка у розмірі 2000 грн/місяць з вересня по грудень 2016, яку забезпечує вчителям благодійний Фонд Петра Порошенка, за роботу в якості тренера щодо надання методичної допомоги вчителям англійської мови. Успішні кандидати отримають лист-підтвердження у період від 15 до 22 січня 2016 року.

Нагадаємо, 17 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар