Відділення Львівської обласної лікарні відремонтують за кошти спонсора

1348 0
Реконструкцію відділення лікарні фінансуватиме компанія «Віннер Груп Україна», яка раніше придбала для медзакладу два реанімобілі.

У Львівській обласній клінічній лікарні відремонтують неонатальне відділення за спонсорський внесок у понад 2 млн євро. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також: «Головний біль Галичини». У Львові обрали директора обласної клінічної лікарні

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv головний лікар Львівської обласної лікарні Михайло Гичка, кошти на реконструкцію відділення та нове обладнання повністю фінансуватиме компанія «Віннер Груп Україна».

«Компанія самостійно визначатиме, хто ремонтуватиме лікарню. Ми їм повідомимо, яке нам необхідно обладнання, і вони його закуплять. Раніше засновник і президент компанії Іван Гинянський вже придбав нам два реаномобілі», — повідомив Михайло Гичка.

Відтак у відділенні планують замінити вентиляційну систему, каналізацію, водопровід та електромережу, систему опалення та кисневу систему. Майже дві третини вартості відновлення лікарні становить реанімаційне та неонатальне обладнання.

Читайте також: У Львівській обласній лікарні здають аналізи в коридорах. Фото

Додамо, що реконструкцію лікарні фінансуватиме компанія «Віннер Груп Україна», власником якої є Іван (Джон) Гинянський — американець українського походження. Згідно з даними Youcontrol, йому належить низка компаній, які займаються будівництвом, орендою майна, торгівлею автомобілями та рекламними послугами.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар