Як безпечно мандрувати автомобілем: шість порад водіям

2451 0
Фото: companies.dev.by

Фото: companies.dev.by

Літо – пора нових вражень та мандрів. Багато наших співвітчизників виїжджають на відпочинок власними автомобілями. Фахівці управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області зібрали кілька порад, які допоможуть зробити таку поїздку безпечною і уникнути неприємних ситуацій у дорозі.

1) Насамперед, подбайте про технічну справність автомобіля, аби прикрі «сюрпризи» не затьмарили вашої подорожі.

2) Ніколи не сідайте за кермо, якщо втомилися або захворіли. Якщо попереду – тривала мандрівка, керманичу необхідно добре виспатися. Сон повинен тривати не менше семи годин.

3) Під час поїздки не забувайте робити невеликі зупинки, аби відпочити та набратися сил.

4) Якщо подорожуєте з дітьми, - потурбуйтеся про їхню безпеку. Для перевезення малюків встановіть на задньому сидінні автомобіля дитяче автокрісло, неодмінно перевірте, чи воно надійно закріплене.

5) Зверніть увагу, аби на дитину не потрапляли прямі сонячні промені. Візьміть із собою у дорогу достатню кількість води. Давайте малечі багато пити. Кожні дві години робіть зупинки, виходьте разом із дитиною з автомобіля, аби малюк відпочив та подихав свіжим повітрям.

6) Пам’ятайте, що саме від вас залежить життя та здоров’я пасажирів, тож будьте особливо уважними за кермом, дотримуйтеся безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції, уникайте ризикованих маневрувань.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар