Як святкують VII День Батяра у Львові. Фото

3312 0
Від учора на площі Музейній (біля Домініканського собору) збираються усі, хто хоче більше дізнатися про батярів, стати частиною батярської культури, відтворити настрій та запал, який панував у місті на початку ХХ століття, та разом відсвяткувати День Батяра у Львові.
фото: facebook-сторінка «День Батяра»

фото: facebook-сторінка «День Батяра»

День Батяра – це свято міської культури, під час якого гості та мешканці міста мають рідкісну можливість зануритися в атмосферу, настрій, стилістику і побут споконвічно львівського явища «батярство».

Цими днями кожен може стати батяром та отримати батярське посвідчення. Цей документ засвідчує, що особа є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжнім поціновувачем гарних кобіт, почесним гостем у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

Фото – facebook-сторінка «День Батяра»

Опублікувала Юлія Сабадишина

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!