Як зареєструвати домашню тварину у Львові. Нові правила

4199 0
Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про вдосконалення реєстрації домашніх котів і собак, а також утримання і поводження з тваринами у Львові. Про це повідомили в прес-службі мерії.

До 15 травня у місті повинні створити загальну базу даних домашніх тварин. Реєстрація передбачає облік через присвоєння тварині індивідуального номера та внесення відповідної інформації до цієї бази. Як пояснили в мерії, база створюється, аби полегшити пошук загублених собак та котів і повернення їх власникам, а також контролювати чисельність безпритульних тварин, вирішувати конфліктні ситуації, пов’язані з утриманням домашніх тварин у місті.

Обов’язково реєструвати собак і котів віком від 3 місяців, у яких є власники і які перебувають на території міста. Відтак, тварину необхідно зареєструвати впродовж 30 днів з моменту її отримання.

Читайте також: Львів'ян запрошують обрати собі домашнього улюбленця

Зареєструвати тварину можна у ветеринарній клініці чи ЛКП «ЛЕВ», подавши необхідні документи, зокрема ветеринарний паспорт, паспорт власника тварини та інші документи, які підтверджують проведення щеплень, походження, ідентифікацію реєстрованої тварини.

Процедура реєстрації передбачає заповнення відповідної форми з відомостями про власника, вид тварини, породу, кличку, дату народження чи відчуження, проведення щеплень тощо з подальшим внесенням цієї інформації до бази даних. Лікар заповнює реєстраційну картку та за наявності доступу до бази даних вносить інформацію упродовж двох днів, при відсутності доступу – подає її в ЛКП «ЛЕВ» упродовж 3 днів.

У разі загибелі тварини її власник зобов’язаний повідомити лікаря чи ЛКП «ЛЕВ», аби отримати свідотство про загибель тварини.

Читайте також: Що у Львові буде з безпритульними собаками? 7 кроків

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!