Політична реклама

З нового року змінено терміни подання звітності до Пенсійного фонду

1191 0
Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м. Львова повідомляє, що з 1 січня 2013 року змінено терміни подання звітності до Пенсійного фонду для фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 року № 24-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року за № 2204/2516, внесено зміни до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2 «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Так, відповідно до п. 3.2 — 3.4 розділу ІІІ постанови правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 року № 24-1 змінилися терміни та форма подання звіту фізичними особами — підприємцями.

Тепер фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Зміни до Порядку подання звітності та форми звіту розміщені на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

 


Повний текст на сайті Львівської міської ради:http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/social-sphere/208599-uvaha-z-1-sichnia-2013-roku-zmineno-terminy-podannia-zvitnosti-do-pensiinoho-fondu-ukrainy

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!