12-годинний робочий день. Що пропонують у новому трудовому кодексі

16509 1
Профспілки виступають проти змін до Трудового кодексу.
Фото: freejojo.com

Фото: freejojo.com

Незабаром в Україні може з’явитися новий трудовий кодекс, який у деяких аспектах має замінити Кодекс законів про працю. Планують жорсткіше регулювати стосунки роботодавця і працівника та конфлікти на підприємствах.

12-годинний робочий день, трудові договори, спрощена процедура звільнення, навіть під час лікарняного та матеріальна компенсацію – усе це в законопроєкті «Про працю» №2708. Потенційні зміни викликали шквал критики від профспілок, які  вважають, що зміни умов звільнення вразливих верств населення, виплати лікарняних та збільшення робочого дня негативно вплинуть на права робітників.

У ток-шоу «Реформи без ілюзій», завтра, 4 лютого, експерти розкажуть про недоліки та переваги запропонованого закону і пояснять, що він може змінити для працівників та роботодавців Львівщини.

Наші спікери:

Дмитро Швець – голова комітету трудового права Ради адвокатів Львівської області;

Мар’ян Калин – заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки;

Переглянути ефір можна на сайтіютуб та Фейсбук-сторінці медіа-хабу. У коментарях ви можете залишити запитання і отримати фахову відповідь у прямому ефірі.

 


Читайте також:
4 Лютого, 2020 16:42
Твоє місто Ефір затримується, за кілька хвилин розпочинаємо. Перепрошуємо за незручності.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!