ФОПам остаточно скасували паперову книгу обліку

2384 0
Верховна Рада ухвалила цей закон 14 липня.
Фото: fluxblog

Фото: fluxblog

Президент Володимир Зеленський підписав Закон про скасування паперової книги обліку для ФОП, який Верховна Рада ухвалила 14 липня 2020 року. Про це повідомили в ОП.

Закон передбачає звільнення підприємців І-ІІІ груп ФОП від обов’язку вести паперові книги обліку доходів. Тепер вони можуть обирати, як їм зручніше вести документацію: фіксувати в електронній формі, записувати в зошит тощо.

Крім того, закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачає, що в електронному кабінеті відображатимуться податкові повідомлення.

Також документ вносить зміни до Податкового кодексу, що мають полегшити умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунули можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові відшкодування.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!