Львівський аеропорт зможе приймати літаки в погану погоду

1849 0
Аеропорт Львів знову може приймати літаки в погану погоду. Однак метеомінімуми аеродрому все ще не відповідають показникам, на які розраховане встановлене на злітно-посадковій смузі обладнання.
фото: press-post.net

фото: press-post.net

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій. Після втручання Мінінфраструктури, авіалайнери зможуть сідати у Львові при вертикальній видимості не менше 60 метрів, що відповідає I категорії ICAO - саме такі мінімуми мав аеродром до реконструкції.

Після підготовки до Євро-2012 в аеропорту з'явилася інструментальна система посадки, що дозволяє заходити літакам на посадку при вертикальній видимості не менше 30 метрів, проте 21 грудня 2014 вона була відключена.

Читайте також: У львівському аеропорту - проблеми з авіарейсами

Зараз оперативна інформація про зміни у правилах проведення та забезпечення польотів у аеропорту Львів була скасована без проведення обльотів. Це свідчить про те, що сама проблема носила юридичний, а не технічний характер.

Побічно це підтверджує й керівництво повітряних воріт Львова. За словами заступника директора аеропорту Романа Зазуляки, смуга не знаходиться на балансі підприємства і офіційно взагалі не здана в експлуатацію. Проте раніше аеропорт волів замовчувати цей факт. У результаті несправне обладнання не дозволяло сідати літакам в погану погоду, що призвело до скасувань і тривалих затримок близько десятка рейсів в останні дні.

ТЕГИ: аеропорт

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!