Львів’ян кличуть на екскурсії Митрополичими садами та хорами Собору Святого Юра

1847 0
Вартість екскурсії – 100 грн.
Фото: Олександра Бодняк

Фото: Олександра Бодняк

Упродовж грудня львів’ян запрошують на екскурсії Митрополичими садами та хорами Собору Святого Юра.

Екскурсії садами відбуватимутся 14, 15, 29, 29 грудня о 16:00, а хорами храму – 7, 8, 21, 22 грудня о 16:45.

Під час екскурсії можна буде побачити панораму Львова та перше відоме зображення міста – панораму Гогенберґа, відвідати місця, де перебували митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, Святий Папа Іван Павло II.

Під час екскурсій хорами можна буде побачити ікону Тайної Вечері, яка розташована у святилищі храму, дізнатися історію Теребовлянської Чудотворної ікони та підпільної церкви, а також побачити, звідки проголошували псевдо собор про ліквідацію УГКЦ.

Читайте також: Львів’янам показали Митрополичі сади, де відпочивають єпископи. Атмосферні фото

Для участі в екскурсії необхідно зареєструватися за посиланням. Вартість – 100 грн. Триває екскурсія приблизно годину. Охочих чекають на пл. Юра, 5. За уточненнями можна телефонувати за номером: (097) 702 77 17.

Додамо, хори собору відкрили для відвідувачів лише у липні цього року, раніше вони були доступні лише для хористів.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!