Львів’ян кличуть на осінній сезон до Ботанічного саду

5688 0
У Ботанічному саду ЛНУ ім. І Франка 18 вересня відбудеться день відкритих дверей під назвою «Осанна осені, осанна…». Львів’ян та гостей міста запрошують помилуватися осінніми рослинами, а також послухати пізнавальні лекції та відвідати екскурсії.
фото: Ботанічний сад ЛНУ ім. Франка

фото: Ботанічний сад ЛНУ ім. Франка

«Осанна осені, осанна…» — так назвали цього разу день відкритих дверей у Ботанічному саду ЛНУ ім. І. Франка.

«Ми запрошуємо усіх бажаючих насолодитися осінньою природою на теренах нашого саду, — каже директор саду Андрій Прокопів. – Для відвідувачів ми підготували цікаві фахові екскурсії та лекції, під час яких люди більше дізнаються про осінній період у житті рослин. Ті ж, хто хоче  лише відпочити, зможуть полежати на наших галявинах».

За словами Андрія Прокопіва, відвідувачам саду не варто очікувати на буйне цвітіння жоржин, як то буває у вересні щороку. Цього року було дуже спекотне літо, тому ці квіти вже минули стадію буйного цвіту.

Читайте також: У Львові відбудеться фестиваль вуличної їжі

Утім, згідно з календарем цвітіння ботанічного саду ЛНУ ім. Франка, у цей вікенд можна побачити тиси (Taxus): на їхніх пагонах серед темно-зеленої хвої з’являються яскраво – червоні «шишкоягоди».

Крім того, порадують око місканти і бамбук.

«Звучить сумна мелодія шелесту декоративних трав: міскантів (Miscánthus), проса (Panicum), бамбуків (Bambusa). Барвисті плоди кизилу (Cornus), піраканти (Pyracantha), кизильників (Cotoneaster) довершують осінній краєвид», — зазначають фахівці.

День відкритих дверей запланований на 18 вересня. Початок — о 14:00, вул. Черемшини, 44.  Вхід вільний.

Підготувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!