Медики дитячої лікарні на Пилипа Орлика у Львові виходили трійню. Фото

3108 0
Дівчатка при народженні мали трішки більше 900 грамів, а хлопчик більш ніж 1 кілограм.
фото: міська дитяча клінічна лікарня на вул. пилипа орлика у львові

фото: міська дитяча клінічна лікарня на вул. пилипа орлика у львові

Медики відділення реанімації новонароджених та недоношених дітей і відділення патології новонароджених Львівської дитячої міської лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, виходили трійню. Сьогодні ці малятка йдуть додому – дві дівчинки і хлопчик.

Як повідомили в медзакладі, дівчатка при народженні мали трішки більше 900 грамів, а хлопчик більш ніж 1 кілограм. Сьогодні вони здорові їдуть додому, усі з вагою близько 2-х кілограмів, повністю обстежені вузькими спеціалістами нашої лікарні – неонатологами, невропатологами, окулістами, фізичними терапевтами тощо.

Читайте також: У лікарні на Орлика встановили обладнання, яке допоможе виявляти у дітей патологію слуху з самого народження

Нагадаємо, що у міській дитячій лікарні на вул. Орлика відкрили оновлений катамнестичний центр «Колібрі». Тут спостерігатимуть за дітками віком до 3-х років, аби виявити можливі порушення розвитку, проконсультувати та скласти схему лікування.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!