Міська рада Львова розірве договір із перевізником, який так і не виїхав на маршрут №36

2721 0
Перевізника штрафують щотижня.
фото: АТП-1

фото: АТП-1

Управління транспорту ЛМР розірве договір із перевізником, що за результатами конкурсу мав обслуговувати міський автобусний маршрут №36, втім досі не випустив на маршрут жодного автобуса. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту Орест Олеськів.

Читайте також: Шість автобусних маршрутів змінять схему руху. Інтерактивна мапа

За його словами, розірвати договір із перевізником можуть не раніше 20 грудня. З 1 листопада, коли й автобуси Миколаївського АТП-14627 й мали виїхати на маршрут, штрафували щотижня. Перші штрафи, каже Орест Олеськів, перевізник сплатив.

Автобус №36 має курсувати Винників до площу Кропивницького. Миколаївське АТП-14627 виграло лот на конкурсі перевізників на обслуговування маршруту №36, 

Додамо, що маршрут №36 тимчасово не курсував, утім, Миколаївське АТП-14627 без дозволів самовільно почало його обслуговувати, пояснивши, що таким чином хотіли допомогти мешканцям Винників.

Вікторія Ейсмунт

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!