Оренда житла подорожчала майже у всіх регіонах. На скільки на Львівщині

2517 0
Найбільший зріст цін спостерігають на Закарпатті, у Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
Фото: Твоє місто/Іван Станіславський

Фото: Твоє місто/Іван Станіславський

У повідомленні платформи Flatfy йдеться про те, що в Україні ціни на оренду житла зросли найбільше в Закарпатській області (+225%). На Львівщині – на 96%. Мінімальне зростання цін спостерігають у Полтавській та Кіровоградській областях (+5%). 

Після Закарпатської області за зростом цін на житло йде Чернівецька область – на 156%, Івано-Франківська область – зростання на 128%, Львівська – на 96% та Черкаська – на 88%.

Однак, ціни зростали не лише у західному та центральному регіонах України, а й на сході. На Запоріжжі цінник оренди зріс – на 41%, у Дніпропетровській – на 34%.

Водночас у тих областях, що розташовані на кордоні з Росією та Чорним морем – у Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській та Одеській областях – попит знизився на 90-93%. Цінник також упав у Київській області – на 11%, Одеській – на 21%, Миколаївській – на 5%, у Херсонській – на 8%.

Зазначимо, що за даними Flatfy, найчастіше квартири шукають у Тернопільській області – приріст запитів становить 373% у порівнянні з 2021 роком. На Закарпатті попит зріс на 316%, у Хмельницькій – на 280%, у Черкаській – на 196%. На Львівщині попит зріс на 15%.

Нагадаємо, що наразі в Україні діє постанова уряду, в якій, зокрема, пропонується розселити переселенців шляхом викупу та будівництва житла.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!