
УМОВНЕ ФОТО З ПРОЩАННЯ З ВІЙСЬКОВИМ У ЛЬВОВІ / ТВОЄ МІСТО
У російсько-українській війні загинув захисник з Хирівської громади на Львівщині Ігор Сабара. Про це повідомили на Facebook-сторінці Хирівської міської ради територіальної громади.
«Трагічна звістка надійшла у нашу Хирівську громаду. У бою за свободу та незалежність нашої держави загинув мешканець м.Хирів – Сабара Ігор Любомирович».
Читайте також: На війні разом з чотирма побратимами загинув львівський пластун, гранатометник Микола ШаравараЗахисник загинув під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Петропавлівка Купʼянського району Харківської області.
Читайте також: Про найскладніші напрямки фронті і що відбувається на Луганщині
Зазначимо, що Куп’янський напрямок – один з найскладніших на фронті. Крім того, важкі бої тривають на Сватівському напрямку і в напрямку Кремінна-Лиман. Загалом однією з найважчим точок на фронті є Луганська область – там росіяни зібрали майже 100 тисяч особового складу і понад тисячу одиниць важкої техніки. Про складну ситуацію на Луганщині і що потрібно військовим читайте тут.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.