
скріншот з відео
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Львова провів координаційну нараду стосовно безпекової ситуації у північно-західних областях України.
«Координаційна нарада у Львові. Головна тема – безпекова ситуація у північно-західних областях України. Обговорили стан облаштування охорони державного кордону, оперативну обстановку на кордоні з республікою білорусь та контрдиверсійні заходи на цих територіях», – каже він.
Читайте також: Зеленський у Львові вшанував пам'ять українських воїнів. Відео
За його словами, «крім потужних заяв, нічого потужного ми там не бачимо», проте, додає, що треба бути готовими як на кордоні, так і в областях.
Нагадаємо, що у Львові з візитом перебуває президент України Володимир Зеленський. Він уже віддав шану українським захисникам, що полягли у війні з росією, на Личаківському кладовищі. Востаннє глава держави приїздив до Львова у серпні минулого року. У нього були робочі зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом та генсеком ООН Антоніо Гутеррешем, Спершу з Ердоганом вони обговорили рівні стратегічного партнерства України і Туреччини, а на зустрічі з генсеком ООН сторони обговорили кроки, які могли б дозволити «припинити війну дипломатичним шляхом».
Ольга Коваль
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.