ПЦУ та УГКЦ домовились про спільну роботу у різних галузях

5775 0
Нещодавно відбулась зустріч митрополита Епіфанія та Блаженнішого Святослава.
Фото: РІСУ

Фото: РІСУ

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній та глава УГКЦ Святослав провели зустріч і домовились розробити дорожню карту для поглиблення співпраці церков. Про це розповів митрополит Епіфаній в інтерв'ю телеканалу Прямий.

«Ми мали теплу зустріч з Блаженнішим. Ми бачимо одне і те ж майбутнє. Ми працювали і працюємо для майбутнього української держави. Ми окреслили певний шлях нашої співпраці. У подальшому будемо шукати ті точки дотику, які будуть нас об’єднувати – у сфері духовної освіти, в інших сферах нашого буття. Будуть створені відповідні комісії з боку нашої православної церкви і з боку греко-католицької церкви, і ми спільно напрацюємо дорожню карту співпраці», – сказав Епіфаній.

Читайте також: Жовківська парафія УПЦ МП першою в області перейшла до ПЦУ

Раніше Блаженніший Святослав звернувся до митрополита Епіфанія, запропонувавши йому руку допомоги.

«У цей знаменний момент я простягаю руку від імені нашої Церкви до Вас та всіх православних братів, пропонуючи вам почати разом торувати наш шлях до єдності, до правди. Бо від того, наскільки ми сьогодні будемо плекати єдність і долати те, що нас розділяє, залежить майбутнє Церкви, нашого народу та Української незалежної європейської держави. Саме Бог є тим, хто об’єднує нас довкола себе», – ідеться у зверненні Глави УГКЦ.

Водночас митрополит Епіфаній в інтервю зазначив, що з представниками Російської православної церкви в Україні така співпраця неможлива наразі, адже вони не йдуть на контакт.

Нагадаємо, обєднавчий собор, на якому митрополита Епіфанія обрали предстоятелем Православної церкви України, відбувся 15 грудня. А 6 січня відбудеться спільне служіння глави ПЦУ з Вселенським патріархом Варфоломієм, на якому Україна отримає Томос. Вже 7 січня, за словами Епіфанія, Томос буде в Україні.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!