Сьогодні останній день реєстрації на пробне ЗНО

834 0
Саме ж пробне оцінювання відбудеться 10 квітня 2021 року.
фото: racorn/Depositphotos

фото: racorn/Depositphotos

Сьогодні, 19 січня, останній день реєстрації на пробне ЗНО. Оплатити можна буде пізніше, йдеться на Урядовому порталі.

Читайт також: Виші зможуть видавати червоні дипломи відмінникам, як і раніше

Сплатити кошти можна і після 19 січня в терміни, зазначені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як повідомляє портал Освіта.ua, вартість участі залежить від місця проходження тестування. Зокрема, на Львівщині ціна становитиме 240 грн.

Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Читайте також: Чи потрібна вашій дитині вища освіта та як правильно обрати університет. Поради випускника Кембриджу

Більш детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня 2021 року. В день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник/учасниця зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, внести 10-14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу, щоб 16 квітня отримати результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) в особистому кабінеті учасника.

Експерти Українського центру оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021, які будуть доступні з 11 квітня за посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!