Політична реклама

У дитячій лікарні у Львові запровадять електронні медичні картки

1284 0
У Львові впроваджуються телемедичні проекти та інформатизацію у дитячій лікарні на вул. Пилипа Орлика. Для цього буде пілотно впроваджено електронні медичні картки пацієнтів.

Детально про нові проекти у сфері охорони здоров’я йтиметься на міжнародному форумі «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців», - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

«Завдяки програмі соціального партнерства DTEK – на фінальній стадії 2 масштабні проекти. Зокрема, 4 медичні заклади у Львові будуть підключені до всеукраїнської медичної телемережі, вже закуплено обладнання. Це обласна лікарня, онкодиспансер, лікарня швидкої допомоги і дитяча лікарня на Орлика. Також в рамках цієї програми ми маємо інший важливий пілотний проект – в дитячій лікарні на Орлика – повна інформатизація. Це передбачає створення електронної карти пацієнта», - зазначив Назар Гудз, координатор Міжнародного форуму «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців» у Львові.

«Інформатизація в лікарнях є важливою, тому що документи ніколи не загубляться. Тому що вся необхідна інформація для передачі одного лікаря іншому – це передача всього пакету в потрібний момент. В перспективі ми хочемо, щоб і пацієнти мали доступ до своїх даних», - підсумував Антон Скрипник, менеджер продуктів компанії "Елекс".

Нагадаємо, 15 листопада у Львові стартує другий міжнародний форум «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців». Е-урядування дозволить у режимі он-лайн записатися на прийом до посадовця, зробити звернення, оплатити комунальні послуги тощо.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!