У львівській дитячій лікарні на Орлика – новий директор

33959 0
Директором дитячої лікарні наприкінці листопада став анестезіолог Іван Міськів.
Фото: ЛШМД

Фото: ЛШМД

У міській дитячій клінічній лікарні Львова, що на вул. Пилипа Орлика, 4, – новий директор. Ним став Іван Міськів, який до того був медичним директором з анестезіологічної роботи, керівником Центру серця та судин Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це у коментарі Тvoemisto.tv підтвердили у пресслужбі дитячої лікарні.

Іван Міськів очолив львівську дитячу лікарню ще наприкінці листопада минулого року, відразу після об’єднання трьох лікарень – Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, 8-мої міської клінічної лікарні та міської дитячої клінічної лікарні на Орлика. Відтепер у них спільна назва – «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

Читайте також: «Топольна, Орлика і 8-ма лікарня». Чого чекати від об’єднання найбільших лікарень Львова

Іван Міськів на посаді замінив Дмитра Квіта, який очолював дитячу лікарню майже 30 років – з 1992 року.

Нагадаємо, у медицині Львова плануються масштабні зміни. Для пацієнтів обіцяють кращий сервіс і якісніше надання медичної допомоги, для лікарів і медсестер – удвічі вищі зарплати і можливість розвиватись професійно, а для міста – створити потужні медичні об’єднання, які зможуть бути фінансово стійкими та незалежними.

Додамо, що структура ТМО буде створена таким чином, що керуватиме нею один генеральний директор. У його підпорядкуванні буде кілька структурних підрозділів – лікарні, які входять в об’єднання, бухгалтерія, відділ кадрів, господарська частина. Обиратимуть керівника ТМО на конкурсній основі. Ті керівники лікарень, які зараз при посадах, можуть змінитися або ж залишитись, якщо подадуть свою кандидатуру на конкурс. Призначатиме їх генеральний директор.

Tvoemisto.tv дізнавалося, чого очікувати від такої реформи львів'янам. Детальніше читайте тут.

Ольга Шведа

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!