У Львівській облраді зареєстрували нових депутатів

987 0
Йдеться про Ярослава Гасяка і Миколу Біляка.
Умовне фото/ЛОР

Умовне фото/ЛОР

Львівська обласна ТВК зареєструвала нових депутатів Львівської обласної ради від Європейської Солідарності – Ярослава Гасяка і Миколу Біляка. Про це повідомив представник Громадянської мережі «Опора» у Львівській області Тарас Радь.

30 жовтня на засіданні ТВК були присутні 13 з 18 членів комісії. Зокрема, «за» рішення про реєстрацію депутатом обласної ради по списку «Європейської Солідарності» Ярослава Гасяка (замість Григорія Козловського) проголосували одноголосно.

Читайте також: Депутатку Львівської облради Іванну Герус позбавили депутатського мандата

«На це рішення йому довелось чекати більше п'яти місяців, оскільки попереднє проміжне рішення ТВК про визнання його обраним було прийнято ще 18 травня 2023 року», – зазначив Тарас Радь.

«За» рішення про реєстрацію депутатом обласної ради по списку «Європейської Солідарності» Миколи Біляка (замість Миколи Седіла) проголосувало 11 членів комісії, «проти» – 2. Попереднє проміжне рішення про визнання його обраним прийняли 2 жовтня.

Читайте також: У Львівській облраді зареєстрували нового депутата

Зазначимо, що кандидатури трьох інших члени ТВК не підтримали. Йдеться про кандидатів від Європейської Солідарності Олег Іваш (замість Володимира Квурта) – проголосувало лише 4 членів комісії і Микола Фрей (замість Михайла Дзюдзя) – проголосувало 4 членів комісії, а також Мирослав Карпінський від Голосу (замість Іванни Герус) – проголосували 8 членів комісії.

Нагадаємо, 26 жовтня, відбулося друге пленарне засідання ХIX позачергової сесії Львівської обласної ради. Це продовження першого засідання, яке було 19 вересня, під час якого депутати заслухали звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя та прийняли рішення щодо об’єднання обласних комунальних медичних закладів. Які рішення вдалось прийняти і чому сесія була провальною, читайте у новині.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!