У Львові говоритимуть про екологічні проблеми міста. Де подивитись?

1970 0
Куди стратегічно місто рухається в питанні сортування і утилізації відходів? Як вирішити питання смороду у Львові? Про це та інше говоритимуть 25 квітня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ та Соціальною ініціативою "Хтось не зробить!".
Фото: dailylviv.com, www.jaktridit.cz, sustain.ubc.ca

Фото: dailylviv.com, www.jaktridit.cz, sustain.ubc.ca

Основні питання дискусії – популяризація сортування відходів, неканалізовані райони Львова, еко-свідомість львів’ян, вирішення проблеми смороду у місті.

Коли?

25 квітня, 13:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть екологи, представники управління екології та благоустрою ЛМР, перевізники побутових відходів, еко-активісти, представники Львівводоканалу та бізнесу.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  25 квітня о 13:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (EuropeanEndowmentforDemocracу) спільно з Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ та Соціальною ініціативою "Хтось не зробить!".


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!